Nie bądź obojętny i zadbaj o swoje zdrowie!
Home
 

Zdrowa dieta owsiana

Wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny i nikt chyba temu nie zaprzeczy. Doskonała sylwetka, której nie musimy się wstydzić to marzenie każdej kobiety. W rzeczywistości bardzo trudno jest utrzymać dobrą wagę i móc cieszyć się piękną i szczupłą figurą bez większych wyrzeczeń. Na por zadane efekty trzeba zapracować. A co, gdy nie mamy czasu na liczenie kalorii, pilnowania jadłospisu i żmudnego ustalania menu w celu przygotowania naszej diety? Odpowiedzią jest dieta owsiana, która cieszy się dużym uznaniem szczególnie wśród osób, które maja niedużą nadwagę. Dieta owsiana cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż jest prosta i dość wygodna w codziennym życiu. Wystarczy jeden dzień w ciągu całego tygodnia stosować dietę, aby w ciągu kilku miesięcy schudnąć. Jeden dzień jemy płatki owsiane, które nie SA trudne w przygotowaniu i mają mało kalorii.

Jak stosować dietę?dieta

Płatki owsiane jemy zaledwie jeden raz w tygodniu. Należy je spożywać z ciepłym mlekiem, wodą lub też z jogurtem naturalnym. Jedzenie samych płatków owsianych nieprzetworzonych nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż w takiej formie są dość ciężkostrawne i mogą podrażniać przewód pokarmowy.

Przez cały dzień jemy posiłki przygotowane na bazie płatków, może to być mleko, jogurt lub płatki z dodatkiem odrobiny rodzynek, jabłka lub imbiru. Jeśli mamy trudności z jedzeniem tak jałowego dania to dodatek rodzynek lub innych suszonych owoców może być pomocne. Pamiętajmy, aby płatki były odpowiednio przygotowane i wybierając się na zakupy wybierajmy płatki nieprzetworzone. PO więcej informacji na ten temat zapraszamy na stronę dietmap.pl

Ten rodzaj diety może przynieść naprawdę dobre efekty, a co najważniejsze nie musimy katować się głodówką przez cały tydzień. Jedzenie normalnych potraw przez pozostałe sześć dni w tygodniu pozwala spokojnie przetrwać ten jeden dzień na samych płatkach owsianych.

Dieta owsiana nie wymaga od nas zbyt wiele uwagi i dużych wyrzeczeń. Odchudzanie nie musi być trudne i męczące. Jeśli najlepsza dieta będzie kontynuowana i postawimy na aktywny tryb życia oraz zdrowe nawyki żywieniowe to z pewnością nasza sylwetka w szybkim czasie będzie wyglądać atrakcyjnie. Tylko od nas zależy, jakie będzie nasze samopoczucie i nasz wygląd zewnętrzny, więc zadbajmy o dobra dietę i aktywność fizyczną. Piękna sylwetka bez stosowania długotrwałych diet i liczenia kalorii jest możliwe.

Off 

12 stycznia 2015 This post was written by Categories: Diety odchudzające Tagged with:
No comments yet


Top