Nie bądź obojętny i zadbaj o swoje zdrowie!
Home
 

Przydatny ranking kont osobistych

Konta osobiste są szczególnymi rodzajami kont bankowych. W wielu przypadkach oferta otwarcia konta osobistego skierowana jest wobec stałych klientów banku, którzy przez jakiś czas korzystali z oferty konta bankowego. W niektórych bankach można także od razu założyć konto osobiste. Zaletą konta osobistego jest fakt, że wszystkie jego parametry zostają dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta bankowego. Z posiadaniem takiego konta, w przypadku regularnego z niego korzystania, powiązane są także dodatkowe promocje bankowe.

shutterstock_143116975Jednak przed wyborem konkretnego konta osobistego trzeba się dobrze zastanowić. Warto, więc zapoznać się z ofertą kilku banków zanim założone zostanie konto osobiste w konkretnym banku i dopiero na tej podstawie rozpocząć współpracę z jednym z banków, a wówczas na pewno nie trzeba będzie starać się o rozwiązanie umowy z bankiem po kilku latach. Jednym ze sposobów na porównanie oferty kont osobistych w kilku bankach jest sięgnięcie po ranking kont osobistych.

Kryteria oceny kont osobistych

Jednym z kryteriów oceny kont osobistych jest sam sposób założenia konta osobistego. W obecnych czasach wszyscy są zabiegani, dlatego najwyżej w rankingu na  oszczednoscionline.pl/konta-osobiste/ będą się znajdowały te banki, w których konto osobiste można założyć przy pomocy Internetu lub złożyć wniosek drogą internetową, a potem ewentualnie udać się do banku na wcześniej umówione spotkanie. Kolejnym kryterium branym pod uwagę w ocenie kont osobistych będzie sposób obsługi takich kont.

Na pewno wyżej w rankingu znajdą się te konta osobiste, które można obsługiwać w nowoczesny sposób, przy pomocy internetowego konta bankowego. Na takim koncie elektronicznym będzie można wystawiać dyspozycje przelewów i zakładać dodatkowe konta bankowe, na przykład konta oszczędnościowe. Największą popularnością wśród kont osobistych będą na pewno cieszyły się takie konta, które stają się darmowe w momencie, kiedy jego właściciele dbają o regularne wpływy na konto i używają swojej karty bankomatowej podczas robienia zakupów.

Off 

3 sierpnia 2016 This post was written by Categories: Ranking kont osobistych Tagged with:
No comments yet


Top